Jak działa Karmnik?

W sklepie Karmnika znajdziesz podzieloną na kategorie listę produktów wraz z opisami i cenami oraz informacje o producentach. Wybierasz produkty i składasz zamówienie. Minimalna wartość zamówienia to 119 zł.

HARMONOGRAM

Dostawy realizujemy dwa razy w tygodniu: we wtorki i w czwartki w godz. 16.00 – 20.00.

  • Jeśli złożysz zamówienie między poniedziałkiem (g. 21.00) a piątkiem (g. 12.00), dotrze do Ciebie we wtorek w godz. 16.00 - 20.00
  • Jeśli złożysz zamówienie między piątkiem (g. 13.00) a poniedziałkiem (g. 20.00), dotrze do Ciebie w czwartek godz. 16.00 - 20.00

Nie wszystkie produkty dostępne są w oba dni dostaw - w czwartki są wędliny, mięso i większy wybór warzyw. 

Z czego wynikają te ograniczenia? Kupujesz produkty od rzemieślniczych wytwórców, którzy muszą mieć chwilę czasu na ich przygotowanie. Z kolei my, Karmnik, musimy się dopasować do kalendarza produkcyjnego z logistyką odbioru tak, aby mieć czas na staranne przygotowanie Twojego zamówienia.

FORMY DOSTAWY

Zamówienie możemy dostarczyć do domu w Warszawie (od 119 zł do 269 zł koszt dostawy to 25 zł, powyżej 269 zł dostawa w Warszawie  jest bezpłatna).
Przy zamówieniach pozawarszawskich (w tym z aglomeracji) pobieramy opłatę za dostawę w wys. 35 zł - niezależnie od wartości zamówienia. Zamówienia pozawarszawskie mogą - w zależności od lokalizacji - dotrzeć dopiero w piątek.

Paczkę można też - niezależnie od jej wartości -  odebrać w godz. 16.00 - 19.00 w jednym z punktów odbioru:

- na Pradze Północ. w sklepie stacjonarnym Karmnika w Centrum Praskim Koneser, przy Pl. Konesera 8 (pasaż handlowy bliżej Białostockiej, sklep vis a vis Mini City, pierwsza godz. podziemnego parkingu gratis!)

- w Wilanowie w winiarni Wino by Best Selection przy Al. Rzeczpospolitej 18 lok.83

- na Mokotowie w Klubokawiarni Pożyteczna w Al. Niepodległości 135

- na Żoliborzu w sklepie Winotopia przy ul. Rydygiera 11

- na Woli w sklepie Fine Wine przy ul. Płockiej 17, pasaż A lokal 9

- na Grochowie w sklepie 13 Win przy ul. Krypskiej 52/54 (wjazd od ul Grochowskiej 181, za myjnią samochodową jest wygodny parking).

Przy finalizowaniu zamówienia zaznaczysz, która opcja dostawy Ci odpowiada. 

Serdecznie zapraszamy do zamawiania w Karmniku, na wszelkie pytania chętnie odpowiemy pod adresem karmnik@karmnik.org lub pod nr telefonu 507 095 793.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium