Jak działa Karmnik?

W sklepie Karmnika znajdziesz podzieloną na kategorie listę produktów wraz z opisami i cenami oraz informacje o producentach. Wybierasz produkty i składasz zamówienie. Minimalna wartość zamówienia to 119 zł.

HARMONOGRAM

Dostawy realizujemy raz w tygodniu, w czwartki w godz. 16.00 – 20.00, na zamówienia czekamy co poniedziałku, do g.20.00. Czyli jeśli złożysz zamówienie we wtorek, to dotrze ono dopiero w następny czwartek.

Z czego wynika stosunkowo, jak na obecne standardy,  długi czas od złożenia zamówienia do dostawy? Kupujesz produkty od rzemieślniczych wytwórców, którzy muszą mieć chwilę czasu na ich przygotowanie. Z kolei my, Karmnik, musimy się dopasować do kalendarza produkcyjnego, nie gnać 100 km po jeden serek - byłoby to nierozsądne - i mieć czas na staranne przygotowanie Twojego zamówienia. 

FORMY DOSTAWY

Zamówienie możemy dostarczyć do domu w Warszawie (od 119 zł do 269 zł koszt dostawy to 25 zł, powyżej 269 zł dostawa w Warszawie  jest bezpłatna).
Przy zamówieniach pozawarszawskich (w tym z aglomeracji) pobieramy opłatę za dostawę w wys. 35 zł - niezależnie od wartości zamówienia. Zamówienia pozawarszawskie mogą - w zależności od lokalizacji - dotrzeć dopiero w piątek.

Paczkę można też - niezależnie od jej wartości -  odebrać w godz. 16.00 - 19.00 w jednym z punktów odbioru:

- na Pradze Północ. w sklepie stacjonarnym Karmnika w Centrum Praskim Koneser, przy Pl. Konesera 8 (pasaż handlowy bliżej Białostockiej, sklep vis a vis Mini City, pierwsza godz. podziemnego parkingu gratis!)

- w Wilanowie w winiarni Wino by Best Selection przy Al. Rzeczpospolitej 18 lok.83

- na Mokotowie w Klubokawiarni Pożyteczna w Al. Niepodległości 135

- na Żoliborzu w sklepie Winotopia przy ul. Rydygiera 11

- na Woli w sklepie Fine Wine przy ul. Płockiej 17, pasaż A lokal 9

- na Grochowie w sklepie 13 Win przy ul. Krypskiej 52/54 (wjazd od ul Grochowskiej 181, za myjnią samochodową jest wygodny parking).

Przy finalizowaniu zamówienia zaznaczysz, która opcja dostawy Ci odpowiada. 

Serdecznie zapraszamy do zamawiania w Karmniku, na wszelkie pytania chętnie odpowiemy pod adresem karmnik@karmnik.org lub pod nr telefonu 507 095 793.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium